Flash


काठमान्डाँै ।
काठमान्डाँै । मौलिक लोक गीतहरुको प्रतिस्पधी कार्यक्रम लोक स्टार का प्रतिस्पधी रामेछापका राम कुमार नेपालीले आफुलाई जिताउनका लागी आफन्त तथा शुभ चिन्तकलाई अपिल गरेका छन । लोक गीत संगीतको क्षेत्रमा लामो समय देखी सक्रिय नेपाली ले नेपालको कला र सस्कृतिलाई विश्व समक्ष पुयाउनको लागी निरन्तर लागी परेका छन ।
ग्रमिण परिवेशमा जन्मेर पनी लोक दोहोरी गायनको क्षेत्रमा विशिष्ट खालको आफनो जादु पस्किएर आम दर्शक तथा स्रोताको मन जिती सकेका छन ।उनले स्टेज कार्यक्रममा जस्तो सुकै गीतलाई समेत न्याय दिन उनी सफल भएका छन । वास्तवमा उनले जति पनि लोक स्टारको मञ्चमा गाएकाछन ति सबै गीतलाई शत प्रतिशत न्याय दिएर प्रस्तुत गरेका छन । हरेक एपिसोडमा उनले प्रसंसा जर्ज बर्गहरुबाट मुक्तकण्ठले प्रसंसा गर्ने गरेका छन ।

उनलाई भोट गर्नका लागी तलको प्रतिक्रिया अपनाउनुहोस ।
भोट गर्न को लागि Mobil को msg box मा गै L type गरि 23 लेखी 37000 मा send गर्नु पर्छ । साथै ime apy मो app बाट पनि भोट गर्न सकिन्छ।

Published date : 2019-09-17

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM

KATHMANDU -ANAMNAGAR

PHONE 9852022918

EMAIL:- Nepalisongskhabar@gmail.com

For Adv :- 9852022918

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका 

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ