Flash

 काठमान्डौँ , फागुन २१
भोजपुर जिल्ला बास्तिम गाउँपालिका वडा ६ निवासी मानबहादुर तामाङ र वीरमाला तामाङको छोरा वर्ष २१ का रविन तामाङ करिव २ बर्ष देखी घरबाट बैदेशिक रोजगारीको शिलशिलामा कतार जान्छु भनी हिडेको र हाल सम्म पनि परिवारको सम्पर्कमा नआएको कारण परिवारका सदस्य निकै चिन्चित हुनुभएको छ । आफु गएको मेनपावर कम्पनिको नाम पनि परिवारका सदस्यलाई थाहा नभएको कारण उहाँको परिवार घरमा छोरो आउने पखाईमा रहनुभएको छ । उहाँलाई यदि तपाईले देख्नुभएको खण्डमा तपाईले उहाँकी दिदि सविना तामाङको मोवाइल को सम्पर्क न ९८२४३५६८४७ साथै इन्द्र दाहाल शिशिरको नम्वर ९८२५१४९०९३ वा भिम ज्वलन्त योगीको नम्वर ९८०३९१२०५०मा कल गरि जानाकारी गराउन आग्रह गरेको छ ।

Published date : 2018-03-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM

KATHMANDU -ANAMNAGAR

PHONE 9852022918

EMAIL:- [email protected]

For Adv :- 9852022918

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका 

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ