Flash

आर पोखरेल , काठमान्डौ , जेष्ठ २०
नेपाली समाजमा हाल सम्मपनि रोधी घरमा बसेर दुख सुखका भोगाईहरु आपसमा रमाइलो तरिकाले साथीभाई माझँमा ब्यक्त गर्ने प्रचलन कायम रहेको छ । गायक अविनास गुरुङ र गायिका सुन्तामी परियारको आवाजमा रहेको मौलिक लोकदोहोरी गीत “गण्डकी रोधी”को भिडियो आज सार्बजनिक भएको हो ।
साँस्कृतिक परम्परालाई जर्गेना गर्नेक्रममा यस पटक रोधी गीत दर्शक तथा स्रोता माझँमा ल्याएको गायक अविनासले बताए । यसपटकको समयमा आफनो सास्कृतिक परम्परालाई विकाश गर्नको लागी लागी परेको उनले बताए ।
विनोद बावु केसीको लय रहेको यस गीतमा शब्द भने सपना क्षेत्री , ईश्वर मगर र कृष्ण रानाभाटको रहेको छ । मालती डिजिटल म्यिुजिक कम्पनी मार्फत बजारमा सार्बजनिक भएको गीतमा रोधी घरमा आउनको लागी मायालुलाई आग्रह गरिएको छ । भिडियोलाई सुरेश श्रेष्ठले छायाँकन , दिपक विष्टले सम्पादन गरेका हुन । भिडियोमा मायालु जोडीको भुमिकामा काजिश श्रेष्ठ र रितु तामाङलाई देख्न सकिन्छ । गीतलाई चर्चित निर्देशक काजिश श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन ।
हेर्नुहोस भिडियो ।

Published date : 2018-06-03

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM

KATHMANDU -ANAMNAGAR

PHONE 9852022918

EMAIL:- [email protected]

For Adv :- 9852022918

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका 

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ