Flash

काठमाडौं । निर्देशनमा मात्र होइन, अभिनयमा पनि अब्बल सावित भएका छन्,निर्देशक हरि वाग्ले । सानु स्मित र पारस लामाको युगल गीत आई ल भ्यूमा मा हरिको अभिनय अब्बल दरिएको छ, भिडियो हेर्ने जो कोहि दर्शकको भनाई यहि छ । हरि अभिनयमा पोख्त भएपनि आफुलाई निर्देशनमै चिनाउन चाहान्छन् कारण उनको मेहेनत नै यहि क्षेत्रमा छ । उक्त गीतको भिडियोमा हरिसँग सुजता सुदेवीको जोडि निक्कै जमेको छ । उनीहरुसँगै भिडयोमा दामोदर गैरपिल्ले र रबिना कार्कीले अभिनय गरेका छन् । भिडियोको छाँयाकन जिवन पराजुलीले गरेका हुन् । भिडियोको निर्देशन कलाकार हरि वाग्ले स्वयले गरेका हुन् । भिडियोको सम्पादन विवश भण्डारी उत्कृष्ठ रुपमा गरेका छन् ।

Published date : 2019-03-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM

KATHMANDU -ANAMNAGAR

PHONE 9852022918

EMAIL:- Nepalisongskhabar@gmail.com

For Adv :- 9852022918

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका 

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ