Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्र श्रीवृद्धिकोलाई कलाकारहरु हरतह बाट खटिरहेका छन् । यसै क्रममा स्थायी घर भक्तपुर रहेका घनश्याम थापा पनि निकै लामो समय यता यस क्षेत्रमा क्रियासिल रहेका छन् । उनले यस अगी थुप्रै लोक तथा दोहोरी गीत र युवापुस्ता लक्षित पप गीत समेत बजारमा ल्याएर अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुको मन जितिसकेका छन् । यस लगत्तै घनश्यामले पछिल्लो पटक एक आधुनिक गीत पनि बजारमा लिएर आएका छन् । उक्त गीत “यस्तै रैछ माया प्रिती” बोलको रहेको छ ।

मायामा कयौं हण्डर खाएर मायाकै परिभाषामा तयार भएको यस गीतलाई स्वर शब्द र संगीत पनि घनश्याम थापाले नै भरेका हुन् ।बहुप्रतिभावान कलाकार घनश्याम थापाको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा प्रशान्त थापा, रोहित जोशी र साया भण्डारीको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन घनश्याम थापा स्वयम् ले गरेका हुन् भने छायांकन अशोक कार्की र सम्पादन दिप सागरले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-07-02

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ