Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । रामेछाप जिल्लामा जन्मिएर काठमान्डौलाई आफ्नो सांगीतिक कर्मथलो मान्दै आएका सर्जक तथा संगीतकार एच.बि रसाइलीको संगीतमा निकै मन छुने आधुनिक गीत भर्खरै बजारमा आएको छ । उक्त गीत “मैले भुलें” बोलको रहेको छ । नेपाली फिल्मी गीतहरुमा प्रयोग गर्न लाएकको यस गीतमा स्वरुपराज आचार्य र अन्जु पन्तको सुमधुर स्वर रहेको छ । गीतलाई शब्द बिकाश थापा मगरले लेखेका हुन् ।

“मैले भुलें” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा वर्षा थिङ्ग र बिकाश थापा मगरको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई कोरिग्राफी सुरेश पाण्डेले गरेका हुन् भने छायांकन पवन गौतम, बिमल ढकाल र सम्पादन टि.बि थापा बराल मगरले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-07-02

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ