Flash

काठमान्डौँ ।
सरिता लिङ्देनको रचना रहेको ‘उडेर जाऊँ’ बोलको गीत यूटुबमा सार्वजनिक भएको छ ।मञ्जुल मितेरीको संगीत रहेको यस गीतमा बादल लिम्बूको संगीत संयोजन र अञ्जु पन्तको स्वर रहेको छ । त्यस्तै, सत्यराज चौलागाईंको निर्देशन रहेको यस गीतको म्यूजिक भिडीयोमा अहिलेका ब्यस्त कलाकारहरु रीमा बिश्वकर्मा र निराजन प्रधानले अभिनय गरेका छन् ।

आफ्नो पहिलो प्रश्तुतीस्वरुप हाईलाईट्स नेपालबाट गीत सार्वजनिक भएसँगसँगै छोटो समयमै यस गीतले पाएको दर्शक र प्रशंसाले आपूmलाई नेपाली सुगम संगीतमा अगाडी बढ्ने हौसला मिलिरहेको कुरा गीतकार सरिता लिङ्देनले बताउनु भएको छ ।

Published date : 2019-07-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ