Flash

आर पोखरेल , काठमान्डाँै ।
परदेशी युवा हरुको पिडालाई समेटेर लोक गीत संगीतहरु बजारमा ल्याउने क्रममा बुर्तिबाङ म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा गायक किरण बावु पुन र गायिका पुर्णकला विसीको आवाजमा सजिएको लोकदोहोरी गीत ” परदेशीले पार्यो अलपत्र” गीतको भिडियो डिजिटल मिडिया मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।
परदेशमा रहेर पनी आफनी मायालुको यादमा तडपिएको प्रेमी प्रेमिका विचको भलाकुसारी लाई गीतमा समेटिएको छ । किरण बावु पुनको शब्द तथा संगीतमा गीत तयार गरिएको छ । घन कमाउने सपना बोकेर परदेशमा मेहनत गरिरहेका हजारौ नेपालीको वेदनालाई गीतमा समेटिएको छ । सागर गौत्तमको छायाँकन , रमित ओलीको सम्पादन तथा अमित बावु रोकायाको निर्देशनमा भिडियो तयार गरिएको छ । ” परदेशीले पार्यो अलपत्र” गीतको भिडियोमा सारिका केसी र मौसम हिमालीको अभिनय रहेको छ ।
” परदेशीले पार्यो अलपत्र” गीतको पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला ।

Published date : 2019-07-21

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ