Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली नारीहरुको महान चाड हरितालिका तीज २०७६ सालको शुभकामना सहित अहिले धेरै गीतहरु बजारमा आइरहेका छन् । सोहि क्रममा स्थायी घर सिन्धुली रहेका प्रतिभावान कलाकार श्याम अधिकारी र बिनोद न्यौपानेको संयुक्त प्रस्तुति “रातो स्कुटर” बोलको गीत बजारमा आएको छ । आफ्नै कला संस्कृति र मौलिकता जगेनार्थ तयार पारिएको यस गीतले आफ्नो श्रीमानले आफु प्रति दिएको मायालाई उच्च मुल्यांकन गर्दै एक नारीले आफ्नो भाव पोखेकी छिन् ।

“रातो स्कुटर” बोलको गितला श्याम अधिकारी र मिना अधिकारीको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । गीतलाई लय बिनोद न्यौपाने र शब्द श्याम अधिकारी/ बिनोद न्यौपानेको रहेको छ । गीतको भाव जस्तै भिडियो पनि निकै उत्कृष्ट बनेको छ । भिडियोमा करिश्मा ढकाल, निरज पौडेल, सुरज मल्ल र बिनोद न्यौपानेको अभिनय देख्रन सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन बिक्रम चौहानले गरेका हुन् भने छायांकन प्रकाश खड्का र सम्पादन रमित ओलीले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-08-09

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ