Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । लोकप्रिय गायिका रिता के.सी को स्वरमा भर्खरै मात्र एक निकै उत्कृष्ट “के पर्यो कान्छाको पुरा नाम” सार्बजनिक भएको छ । बिशेष गरेर नेपाली आधुनिक गीत संगीतमा आफ्नो स्वर सुहाएको महसुस गर्ने गायिका रिताले लोक तथा दोहोरी गीतहरुमा पनि स्वर भरिसकेकी छिन् । अहिले बजारमा आएको “के पर्यो कान्छाको पुरा नाम” बोलको गीतमा पनि पहिलेको गीतहरुमा जस्तै उनको स्वरले जादु छोडेको छ । रिता के.सी र धुर्ब बिस्कोको सुमधुर स्वरले सजिएको यस गीतलाई शब्द धनबिर पुनको रहेको छ भने संगीत दिपक शर्माको रहेको छ ।

गीतको मिठास्ता जस्तै म्युजिक भिडियो पनि निकै उत्कृष्ट बनेर डिजिटल बजारमा सार्बजनिक भैसकेको छ । भिडियोमा गम्बिर विस्ट र नम्रता सापकोटाको आकर्षक अभिनय देख्न सकिन्छ । ५ मिनेट २६ सेकेन्डको समय सीमामा रहेको भिडियोलाई हेर्ने जतिले आँखा नझिम्क्याउने  बिश्वास पनि निर्माण युनिटले जानकारी गराएको छ । भिडियोलाई निर्देशन गम्बिर बिष्टले गरेका हुन् भने छायांकन नबराज उप्रेती र सम्पादन नबिन निरौलाले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-09-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ