Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक गीत संगीतको क्षेत्रलाई फराकिलो बनाउनका निमित्त सुर-संगीत सोलुसन प्रालि पछिल्लो पटक निकै जुर्मुराई रहेको म्युजिक कम्पनि हो । यस म्युजिक कम्पनीले यस अगी थुप्रै गीतहरु बजारमा ल्याइसकेको छ । सोहि क्रममा प्रतिभावान युवा सर्जक रमेश परियारको मौलिक लय तथा शब्द सृजनामा “धानको पराल” बोलको गीत पनि भर्खरै बजारमा ल्याएको छ । सर्जक रमेशले आफ्नो सांगीतिक यात्राको क्रममा मौलिकतालाई आफ्नो समिपमा राखेर गीत संगीत बुन्ने गर्दछन् । जस्को कारण पनि उनि सांगीतिक मनहरुको ढुकढुकी बन्न सफल भएका छन् ।

“धानको पराल” बोलको गीत साधना घलेस्योको प्रस्तुतिमा बजारमा आएको हो । यस गीतमा मौसम गुरुङ्ग र साधना घलेस्योको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ भने प्रस्तुत गीतको म्युजिक भिडियोमा दुर्गेश थापा र अन्जली अधिकारीको आकर्षक नृत्य सहितको अभिनय देख्न सकिन्छ ।भिडियोलाई निर्देशन काजिश श्रेष्ठले गरेका हुन् भने छायांकन अजय रेग्मी र सम्पादन दिपक विष्टले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-09-14

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ