Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतका अनुरागीहरु माझ पृथक स्वाद प्रदान गर्ने क्रममा वल्ड कभर मिडिया प्रालिले “मान्छे चिन्ने हो” बोलको गीत भर्खरै बजारमा ल्याएको छ । हरेक कलाकारहरुलाई कुनै पनि सिर्जना तयार गरेपछि जसरी हुन्छ, अन्यको तुलनामा उत्कृष्टता दिने चाहना हुन्छ । यसै कुरालाई ध्यानमा राखेर बजारमा आएको सुरेश शाही र पुष्पा बोहराको सुमधुर स्वर द्वारा सुसजित यस गीतको पनि सबै समायोजन उत्कृष्ट भएकोले अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुको मनमा बस्ने कुरामा ढुक्क हुन सकिन्छ ।

सुरेश शाहीको शब्द संगीतमा सजिएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा याङ्गशु श्रेष्ठ र सुरेश थापाको आकर्षक अभिनय देख्न सकिन्छ ।भिडियोलाई निर्देशन बिरेन्द्र भाट “विपिन” ले गरेका हुन् भने छायांकन रामसिङ्ग भाट, कोरियोग्राफी बिक्रम चौहान र सम्पादन निर्देशन स्वयम् बिरेन्द्र भाट “विपिनले” नै गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-09-14

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ