Flash

विराटनगर , २५ पोैष

चर्चित मोडेल प्रेम खड्कालाई मोडेल संचिता शाहीले चोट दिएकी छिन । उनीहरुलाई सोध्धा एकले अर्कालाई चोट दिएको आरोप प्रत्यारोप लगाएका छन् तर वास्तविक जिबनमा नभई भर्खरै मात्र रिलिज भएको गित “चोट”को भिडियोको कथाबस्तुको काहानिको बिषय हो ।

म्युजिक बैंक नेपालको प्रस्तुति रहेको नया नेपाली लोक दोहोरी गीतमा श्याम बि सी र कमला ओली ले स्वर दिएका छन्। श्याम बि सी को लय रहेको छ भने कमला ओली को शब्द रहेको छ। म्युजिक भिडियोमा प्रेम खड्का संचिता शाही र दिपेन्द्र खड्का को अभिनय रहेको छ। भिडियोको निर्देशन एन बि भट्टले निर्देशन गरेका हुन् छायांकन र सम्पादन दिनेश मुस्कान ले गरेका हुन् । श्रिंगार दिपक गुरुङ ले गरेका हुन्। यस गीत तथा भिडियोलाई म्युजिक बैंक प्रा ली ले बजारमा ल्याएको हो ।

Published date : 2018-01-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ