Flash

बिजि बर्मा फिल्मसको ब्यानरमा कला राई को प्रस्तुती अनि शंकर अधिकारी घायलको लेखन/ निर्देशन रहेको मुभी मेरो दिल छ पोखरामा को छायांकन काठमाडौ बाट ्सुरु भएको छ। काठमाडौ र पोखरा आसपासमा यो मुभिको छायांकन गरिनेछ भने यश मुभी बाट रोशन बिसि रन्जु रन्जना र राजु पौड्याल ले डेबु गर्दैछ्न भने दिपक राई गङा कुवर, कला राई ,लक्ष्मी श्रेष्ठ हेमलता घिमिरे को अभिनय रहने छ ।राजेन्द्र बजगाइ ,पुरुषोत्तम न्यौपाने को संगीत मा नित्याशिवा ,राजेन्द्र बजगाइ पुरुषोत्तम न्यौपाने ,सिडि बिजय अधिकारी र ममता मगर को स्वर दिपेन्द्र खड्का र शंकर अधिकारी घायलको गीत देव महर्जन को द्वन्द ,राजन महर्जन को नृत्य ,रामकृष्ण कडेल को छायांकन ,बिश्वास भण्डारी को सम्पादन रहने मुभी मेरो दिल छ पोखरामा लाई फाल्गुन मा रिलिज गरिने छ।

Published date : 2019-09-17

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ