Flash

नेपालीहरुको महान पर्बहरु दशैँ , तिहार नजिकिएसंगै दशैँतिहार सम्बन्धि धेरै गीतहरु सार्वजनिक भैरहेका छन । यस्तै गायक रामचन्द्र चन्द र सागर पन्थको स्वरमा दशैँतिहार गीत ‘लाहुरे आयो’को भिडियो सार्वजनिक भएको छ पछिल्लो समयका ब्यस्त सर्जक अनिल खनालको शब्द र संगीत रहेको दशैँतिहार गीत ‘लाहुरे आयो’लाइ सोमबार शैली कृयसनको ट्युब च्घ्यानलबाट सार्वजनिक गरीएको हो । सार्वजनिक गीतको भिडियोमा लाहुरेको अभीनय गायक द्वय रामचन्द्र र सागरअनि नृत्यमा सलीना नेपाली र नरेन्द्र आचार्यको रहेको छ भने गीतको बजार ब्यबस्थापन शैली कृयशनले गरेको हो
सुरेश श्रेष्ठको क्यामेरा रहेको भिडियोमा बिनोद बामको सम्पादन र निर्देशन रहेको छ।

Published date : 2019-09-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ