Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रका लागि एक आशा लाग्दी गायिका एवं गीतकार मिरादेबी राईको प्रस्तुति “ठमेल बजारमा” भर्खरै मात्र बजारमा आएको छ ।बिजया दशमी तथा शुभदिपावलीको शुभकामना सहित बजारमा ल्याईएको यस गीतले अशंख्य नेपालीहरुलाई यस बर्षको दशैं पर्वलाई मनाउन उमङ्ग थप होस् भन्ने चाहना राखिएको छ । राई इज किङ्ग अर्थात् चर्चित गायक राजेश पायल राई र गीतकार मिरादेबि राईको सुमधुर स्वरमा सजिएको यस गीतलाई मिरादेबी राईले लेखेकी हुन् भने संगीत नबिन कार्कीको रहेको छ ।

बैगुनि माया ,तिमिलाई पाए ,आऊ आऊँ साथि जस्ता आधुनिक गीतहरु बजारमा ल्याइसकेकी गायिका राईले यस गीतलाई पनि संगीत पराखिहरुले आफ्नो उच्च रोजाइमा राखिदिने कुरामा ढुक्क रहेकी छिन् । सार्वजनिक गीतलाई सुमन केसीले एरेजं गरेका हुन् । जिविस राईको निर्देशनमा तयार भएको “ठमेल बजारमा” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा  दिक्पाल कार्की र हिरादेबी राई अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई ओम प्रसाईंले खिचेका हुन् भने सम्पादन तथा कलर करेक्सन अनिल कुमार महर्जनको रहेको छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-10-02

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ