Flash

अभिनेता अनमोल केसीको यो वर्षको दसैं परिवारसँगै बित्नेछ । अहिले उनी नयाँ चलचित्र धुपौरेको तयारीमा व्यस्त छन् । यो फिल्मको छायांकन कात्तिकबाट सुरु हुँदै छ । अनमोलका अनुसार उनको दसैं हजुरबुबा, बुबा तथा आफन्त मान्यजनको हातबाट टीका र आशिष् लिएर एवं परिवारसँग जमघट गरेर बित्नेछ ।

उनी दसैंमा पनि चलचित्र धुपौरेको स्क्रिप्ट रिडिङ तथा अन्य तयारीमा बित्नेछ । दसैंमा आफन्तसँगै जमघटसँगै धुपौरेको तयारीलाई पनि समय दिने अभिनेता अनमोल केसीले बताएका छन् । त्यस्तै अभिनेता प्रदीप खड्का अहिले नयाँ चलचित्र ‘प्रेम गीत–३’को तयारीमा व्यस्त छन् ।

Published date : 2019-10-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ