Flash

एजेन्सी– भारतमा चर्चित कार्यक्रम कपिल शर्मा सोका नेपाली प्रशंसक पनि निकै छन् । यो सोको यो साताका पाहुना हुन्, नेपाली मूलका गायक उदित नारायण झा । उदित नारायणसँगै उनकी पत्नी दीपा र छोरा आदित्य पनि कार्यक्रममा सहभागी भएका छन् । कार्यक्रममा तीनै जनाले आफ्नो परिवारका विषयमा कुरा गरेका छन् ।

यही कार्यक्रममा कपिल शर्माले आदित्यलाई उनको गर्लफ्रेन्ड बाबुसँग बढी इम्प्रेस भएमा के गर्लान् भनेर सोधेका छन् । यस्तो प्रश्नमा आदित्यले जवाफ दिएका छन्, ‘मैले एक पटक मेरी गर्लफ्रेन्ड घरमा लगेको थिएँ । आमा काममा व्यस्त हुनुहुन्थ्यो । बुबासँग भेट भयो । मलाई लागेको थियो– हाइहेल्लो पछि बुबा पनि बाहिर जानुहुन्छ । तर, त्यस्तो भएन ।’

उल्टै उदितले आदित्यको काँधमा हात राख्दै आफ्नो छोरा जवान भएको बताएछन् । अनि आदित्यकी गर्लफ्रेन्डले उदितको अटोग्राफ लिएर बाहिर निस्किइछन् ।

Published date : 2019-10-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ