Flash

बिराटनगरमा सांगीतिक कन्सर्ट हुने भएको छ । बिराटनगर म्युजिक फेस्टिबलको पाँचौ संस्करण आयोजना हुने भएको हो । बिराटनगरको जैन भवनमा कार्तिक ८ गते शुक्रबारको दिन हुने भएको छ ।
लाईभ इन्टरटेन्मेन्टको आयोजनामा हुने कार्यक्रममा गायक सबिन राई एण्ड फ्यारो ब्याण्ड , भ्वाईस अफ नेपाल सिजन वानमा दोश्रो भएका बिराटनगरका शृजय थपलिया र ब्यान्ड तथा नेपाल आईडल सिजन टु कि टप इलाभेन हिना मल्ल र बदमाश ब्यान्ड लगायतको प्रस्तुती रहनेछ ।

त्यस्तै कार्यक्रममा बिराटनगर कै ग्रिन लिफ ब्यान्डको साथमा विराटनगरका संगितकर्मीहरुको समेत प्रस्तुति रहने छ । कार्यक्रममा फुड ट्रक साथै अन्य बिभिन्न आकर्षण रहेको कार्यक्रम संयोजक सन्तोष महत ( स्यान्ट्रो ) जानकारी दिए । साथै कार्यक्रम हेर्नको लागी एक सय टिकटको लाग्ने जनाईएको छ । कार्यक्रमको होष्ट पुजन थापाले गर्ने भएकी छिन् ।

Published date : 2019-10-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ