Flash

काठमाडौँ असोज ३० – लोकप्रिय गायक प्रमोद खरेलको घात बोलको गीत प्रकाशनमा ल्याएका छन् । चर्चित गीतकार तथा संगीतकार खेम सारु मगरको शब्द अनि संगीतमा सजिएको उक्त गीतलाई प्रमोद खरेलले गाएका हुन् । सोहि गीतको भिडियोलाई सरोज खतिवडाले निर्देशन गरेका हुन् , गीतलाई आफ्नो जिबन्त अभिनयद्वारा शुसज्जीत गरेका छन् मोडेल रमेश तामाङ र निताले ।

नवप्रतिभाको रुपमा देखिएका रमेशको निकै राम्रो सम्भावना देखिन्छ, चकलेटी अनुहार परेका रमेशको यो पहिलो म्यूजिकब भिडियो हो । गीतको भिडियोलाई राम केसीले छायांकन गरेका छन् भने सम्पादन बिनोद बमले गरेका हुन् । सबै तवरबाट उत्कृष्ट बनेको यस गीत र गीत संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकार अनि प्राविधिकहरुलाई हाम्रो तर्फबाट लाखौँ लाख शुभकामना । गीतको अडियो तथा भिडियोको सर्वधिकार खतिवडा म्युजिक प्रालि संग रहेको छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।


 

Published date : 2019-10-17

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ