Flash

आर पोखरेल , काठमान्डाँै ।
नेपाली लोक गीत संगीतमा वियोगान्त गीतहरु कम मात्रमा आइरहेको अवस्थामा झझल्को म्युजिक प्रालीको प्रस्तुतीमा गायक मौसम गुरुङ्ग र गायिका विन्दु सुनारको आवाजमा वियोगान्त भावनात्मक गीत “ उडि सरर ” गीतको भिडियो डिजिटल बजारमा सार्वजनिक भएको छ ।

चेली र माइती विचको प्रेम र स्नेहलाई गीतमा समेटिएको छ । परदेशमा पसिना बगाउदै गरेको माइती र स्वदेशमा रहेको चेली ले महान पर्वमा दाजुभाई नहुदाँको पिडालाई गीतमा समेटिएको छ । दिलिप रेग्मीको शब्द तथा लय सिर्जना गीतमा रहेको छ । परदेशमा कमाउन गएको आफनो भाई जेल परेर बस्दा बाध्यताले चेली ले माइतीलाई टिका लगाउन नपाउदा हुने पिडालाई समेटिएको छ ।

मरुभुमी नारायणको छायाँकन , रोशन धितालको सम्पादन तथा दिलिप रेग्मीको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । “ उडि सरर ” गीतको भिडियोमा दिलिप रेग्मी , अम्बिका रोक्का जिसी , विन्दु सुनार , प्रेरणा वोहरा , सुनिल थापा , अमर बहादुर डंगोल , रुकु विष्ट , मैना सुनार र अपसन सुनारको अभिनय रहेको छ ।
“ उडि सरर ” गीतको पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला ।

Published date : 2019-10-20

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ