Flash

गीतकार सुन्दर खवासको नयाँ गीत ‘जन्म लिएँ’ छिट्टै बजारमा आउदै छ चर्चित गायक राजेश पायल राइको स्वर र अर्का कर्णप्रिय संगीतकार रोशन बान्तवाको संगीत रहेको गीतको म्युजिक भिडियोको केहि दिनअघि मात्रै छायांकन सम्पन भएको छ। केदार धितालको निर्देशनमा छायांकन गरिएको भिडियोमा उमेश हुमागाईले क्यामेरा चलाएका छन् भने हाल भिडियोको पोस्ट प्रोडक्सनको काम भैरहेको र छिट्टै बजारमा आउने संगीतकार रोशन बान्तवा जानकारी दिनु भयो । भिडियोमा गीतकार खवास र रबिना भण्डारीको अभिनय रहेको छ। पुर्बी पहाडी जिल्ला तेह्रथुममा जन्मिएर हाल इटालीमा रहनु भएका गीतकार सुन्दर खवासको यस अघि करिब १ दर्कन जति गीतहरु रेकर्ड भैसकेका छन्
नेपाल आउने जाने क्रममा आफना गीतहरुलाइ रेकर्ड र म्युजिकभिडियो बनाउदै आएका गीतकार खवासको ‘जन्म लिएँ’ पछि अरु पनि गीतहरु आउदै छन् ।

Published date : 2019-10-31

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ