Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको सम्बृद्धिका लागि अवरात्र खटिरहेका कलाकार अशिम कुमार कटुवालले फेरी अर्को उत्कृष्ट लोक दोहोरी गीत भर्खरै बजारमा ल्याएका छन् । उनले यस अगी पनि निकै कर्णप्रिय गीत संगीतका स्वाद आफ्ना अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरु माझ प्रस्तुत गरिसकेका छन् । यस पटक अशिमाले देबी खड्का संगको सहकार्यमा “दोलखा चरिकोट” बोलको गीत बजारमा ल्याएका हुन् । यस गीतमा स्वर अशिम कुमार कटुवाल र देबी खड्का स्वयम् ले सजाएका छन् ।आन्तरिक पर्यटन प्रबर्धनका निमित्त महत्वपुर्ण भूमिका निर्वाह गर्ने यस गीतलाई लय शब्द पनि अशिम कुमार कटुवालले नै भरेका हुन् ।

गीतको अडियो अति मिठासपूर्ण ढंगले तयार पारिएको छ त्यति नै म्युजिक भिडियो पनि आकर्षक बनाइएको छ । भिडियोमा पवन खतिवडा (माकुरी) रिना थापा मगर, नारायण मगर र देविका कटुवालको आकर्षक नृत्य सहितको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन नारायण मगरले गरेका हुन् भने कोरियोग्राफी राज तामाङ्ग र छायांकन राकेश रनपालको साथै सम्पादन नारायण मगरले नै गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-11-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ