Flash

नवगायक गोपाल तामाङको सुमधुर स्वरमा रहेको गीत “बरी लै लै लै”को भिडियो यु ट्युबमार्फत दर्शकको रोजाइमा परेको छ ।
अशुसेन लामाको शब्द तथा संगीत रहेको गीतको भिडियोलाई केहि समय अघि ओ एस आर डिजिटलको अफिसियल यु ट्युबबाट रिलिज गरिएको थियो । गीतको म्युजिक भिडियोमा पछिल्लो समयकी चर्चित मोडेल निरंजली लामा र गोपाल तामाङको अभिनय रहेको छ भने
युवराज वाइबाको निर्देशनमा बनेको भिडियोमा उत्सव दाहालको क्यामेरा र विकास दाहालको सम्पादन रहेको छ भिडियोको सह निर्देशन लोमस पौडेलले गरेका हुन। पहिलो गीत “बरी लै लै लै”को अडियो एबम म्युजिक भिडियोलाई दर्शकले मन पराइदियेकोमा खुसी व्यक्त गर्दै गायक गोपाल तामाङले अन्य गीतहरुको पनि अडियो र भिडियोमा बिशेष ध्यान दिएर बनाइने जानकारी दिनु भयो ।

Published date : 2019-11-07

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ