Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । स्थायी घर दांग र हाल पर्चुगलमा रहेका गायक जे.बि ओलीले भर्खरै मात्र अर्को एक निकै घत लाग्दो गीतलाई सार्बजनिक गरेका छन् । उनले यस अगी पनि थुप्रै गीतहरु बजारमा ल्याइसकेका छन् । जे.बि को सफल गीतहरु ठमेल बजारमा, दांग घोराही तुलसीपुर, चौतारीको पिपल ढलेको, पैसा कमाउने, लगाएका रहेका छन् । जे.बि को नै प्रस्तुतिमा फेरी पछिल्लो पटक बजारमा आएको गीत “सम्बन्ध” बोलको रहेको छ । यस गीतले बलियो प्रेम सम्बन्धमा अनायासै शंका उत्पन्न भएपछी त्यो शंकाको आगो निभाउन एउटा आगो र अर्को पानि बनेर सम्बन्धलाई बचाउन पर्छ भन्ने किसिमको प्रेमिल संदेश समाबेस गरिएको छ ।

अहिले सांगीतिक बजारमा केहि फास्ट बिटको गीत चलिरहँदा पनि जे.बि ले यो मन्द बिटको गीत बाट अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुको मन जित्ने कोसिस गरेका छन् । उनले गत दिनहरुका प्रस्तुतिमा झैं यस गीतलाई पनि मन पराईदिनु भएर आगामी दिनहरुमा अझै कर्णप्रिय गीतहरु बजारमा ल्याउनका लागि उर्जा प्रदान गर्नुहुनेछ भन्ने बिश्वास पनि ब्यक्त गरेका छन् ।

प्रस्तुत गीतमा जे.बि ओलीलाई गायिका पूर्णकला बि.सी ले स्वरमा साथ् दिएकी छिन् भने लय शब्द गायक स्वयम् जे.बि ले नै भरेका छन् । गीतको म्युजिक भिडियोमा चर्चित मोडल महेन्द्र गौतमलाई समझ्दारी प्रेमीको रुपमा उभ्याइएको छ भने पुजा पराजुलीको पनि “सम्बन्ध” नामक गीतको म्युजिक भिडियोमा देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन रेशम सापकोटाले गरेका हुन् भने छायांकन दिनेश मुस्कान र सम्पादन रोशन धितालले गरेका छन् । गीतको अडियो तथा भिडियोलाई जेबि ओलीको आफ्नै युट्युब च्यानल बाट सार्बजनिक गरिएको छ ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-11-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ