Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीत क्षेत्रको सम्बृद्धिका लागि क्रियासिल सुनाखरी मल्टी मिडिया प्रालि मार्फत भर्खरै मात्र निकै मनछुने गीत सार्बजनिक भएको छ । बाध्यात र बिबस्ताले अर्कैलाई आफ्नो जिबन साथि बनाउन परेता पनि आफुले अत्यन्त माया गरेको मान्छे भुल्न नसकिएको वियोगान्त पिंडा समाबेस गरिएको उक्त गीत “अंगालोमा अर्की” बोलको रहेको छ । नमराज ढुंगानाको प्रस्तुतिमा बजारमा आएको यस गीतलाई माधब थापाले लय शब्द भरेका हुन् । गीतमा नमराज ढुंगाना र देवी घर्तीको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ ।

गीतको भाव जस्तै म्युजिक भिडियोलाई पनि उत्तिकै मनछुने ढंगले तयार पारिएको छ । गीत त्रिकोणात्मक प्रेमकथा समाबेस गरिएको छ । शितल के.सी, रन्जिता गुरुङ्ग प्रतिमा खड्का द्वारा अभिनित “अंगालोमा अर्की” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन होम धितालले गरेका हुन् भने छायांकन मरुभूमि नारायण र सम्पादन रोशन धितालले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-11-08

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ