Flash

रोशन पोखरेल , विराटनगर , पौष २७
नेपाली सांगितिक क्षेत्रमा विरही मनका यथार्थ भावहरु समेटिएका गित निरन्तर रुपमा बजारमा स्वर दिएकी गायिका विष्णु माझी र विदेशी भुमिमा रहेर पनि नेपाली संगितको क्षेत्रमा आफनो कर्णप्रिय गित ल्याउने गायक अमृत बाबु रोकायाको सुमधुर आवाजमा स्वरबद्ध लोकदोहोरी भाका “मनको दियो ” आजबाट बजारमा आएको छ । माया प्रेमको भावमा जिवनका ययार्थ भोगाइहरु समेटने प्रयास गरिएको छ । गायीका विष्णुमाझीको मन भित्रको बलेको दियोलाई शान्त पार्नको लागी गायक अमृतलाई उनले आग्रह गरेकी छन । आफनो मायालुलाई विदाई गर्दाको यर्थाथ चित्रण गरिएको छ । विदेशी एको आफनो प्राण प्यारो जिवनसाथीलाई मुल बाटो कुर्दाको भावहरु गितको भिडियोमा देख्न सकिन्छ ।बावु खड्काको सर्बाेकृष्ट शब्द र बावु खड्का र राज विश्वकर्माको उत्कृष्ट संगित संयोजनमा विरहीका भावहरुलाई आफनै पनको आभास दिने शब्दका मनका सिर्जनशिल भावहरु भिडियोमा रहेको छ । सुरेश श्रेष्ठको छायाँकन , अमर शाक्यको सम्पादन , कपील लामाको निर्देशन , विमल अधिकारी र अञ्जिली अधिकारीको अभिनय मनको दियोमा रहेको छ ।

“मनको दियो ”को भिडियो लिंक

Published date : 2018-01-11

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ