Flash

बिजि बर्माको ब्यानरमा ओम बहादुर कार्की को निर्माण र शंकर अधिकारी घायलको प्रस्तुती रहेको मुभी लवजोन माघ १० देखि अल नेपाल रिलिज हुदैछ लवजोन अर्थात मायाको कुनै सिमाना हुदैन भन्ने जनरामा बनेको यो मुभिमा गीत र लेखन/ निर्देशन शंकर अधिकारी घायल ,संगीत बाबुल गीरी ,सन्तोष प्रगाढ मा नित्याशिवा, बाबुल गीरी ,सन्तोषको स्वर ,सुरेश पाण्डे र राजन महर्जन को नृत्य देव महर्जन को द्वन्द , सरोज थापा र गजेन्द्र चौधरी को छायांकन मा बिक्रम कार्की,प्रेरणा बोहरा,राजन श्रेष्ठ ,रुबि थापा,राजु श्रेष्ठ ,सुष्मा थिङ,निमा लामा,डिबि लामा कुमार कार्कि र तृष्णा खड्का को अभिनय रहेको छ बिश्वास भण्डारी को सम्पादन रहेको लवजोन मुभी माघ १०” बाट अल नेपाल रिलिज हुदैछ।

Published date : 2019-11-14

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ