Flash

आर पोखरेल, काठमान्डाँै ।
पछिल्लो समयमा निकै रुचाइएका गायक सुमन केसी र गायिका माया बुढाको आवाजमा“ जाउन छम्मा बारमा “गीतको भिडियो बजारमा आएको छ । पछिल्लो समयमा युवा युवतीहरु बार तथा डिस्कोमा गएर आपसमा प्रेमका भावहरु आपसमा साटासाट गर्ने प्रचलन बढ्दै गएको छ । यसै विषयलाई आधार बनाएर निकै रमाइलो पारामा गीत तयार गरिएको गायक सुमन केसीले बताए ।

युवतीहरुको नजरमा राम्रो बन्नको लागी हजारौ सपनाहरु सजाउने युवाको भावनालाई गीतमा समेटिएको छ । चेतन बोहरा, टेक साउद र माया साउदको शब्द तथा चेतन बोहराको संगीतमा गीत तयार गरिएको छ । गीतमा जगत तरुवाको रयाप रहेको छ । प्रकाश खड्काको छायाँकन , राजेश कुमारको सम्पादन तथा ओम श्रेष्ठको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ । “ जाउन छम्मा बारमा “ गीतको भिडियोमा टेक साउद र अनामिका कार्कीको फिचरिङ रहेको छ ।

“ जाउन छम्मा बारमा “ गीतको पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला ।

Published date : 2019-11-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ