Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । लोक सांगीतिक प्यासी मनहरुलाई धित मार्नका लागि यतिबेला एक मन्द बिटको मनछुने गीत बजारमा आएको छ । उक्त गीत “राम्रो” मान्छे” बोलको रहेको छ । एक पुरुषले अर्की युवतीलाई अत्यन्त माया गरेको हुन्छ तर त्यो सम्बन्धमा दुनियाले उसको बारेमा अनेकौं कुरा कट्नाले अरुको प्रबाह नगरी तिम्रो खुसीको लागि उदारणीय बनेर देखाउछु भन्ने किसिमको भाव समाबेस गरिएको गीतमा लेक बेंशी म्युजिक प्रालिको प्रस्तुति रहेको छ ।

देबी घर्ति मगर र नबराज के.सी द्वारा स्वर बद्ध गीतलाई अत्यन्त मनछुने ढंगबाट लय तथा शब्द सिर्जना पनि नबराज के.सी ले नै भरेका हुन् । प्रस्तुत गीतको म्युजिक भिडियोमा एम.बि गुरुङ्ग र सन्ध्या श्रेष्ठको घत लाग्ने अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन कपिल मगरले गरेका हुन् भने छायांकन राम के.सी र सम्पादन जोन राईले गरेका हुन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-11-29

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ