Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । बिशेष गरेर काँठ क्षेत्रको गीत संगीतको सम्वृद्धिको लागि बिगत लामो समय यता जुर्मुराई रहेका प्रतिभावान युवा कलाकार राजेश ढकालले फेरी अर्को निकै उत्कृष्ट गीत बजारमा ल्याएका छन् । राजेश मात्र नभै “हे बैगुनी” नाममा बजारमा आएको यो गीत स्मृति गौतमको प्रस्तुति पनि हो । स्थायी घर काभ्रे रहेका राजेश ले यस अगी पनि थुप्रै गीतहरु बजारमा ल्याइसकेका छन् ।

राजेश ढकाल र स्मृति गौतमको प्रस्तुतिमा बजारमा आएको यस गीतमा उनीहरु द्वय स्वयम् को सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । गीतलाई लय नबराज घोरासैनी, सरोज लामिछाने र गायक स्वयम् राजेश ढकालले भरेका हुन् भने शब्द राजेश ढकाल कै रहेको छ । रोमान्चक सैलिमा तयार भएको  “हे बैगुनी” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा बिराज फुंयाल, विकास तामाङ्ग, कविता गुरुङ्ग, उर्मिला घिमिरे अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन मिथुन वाइबा, कोरिग्राफी बिराज फुंयालले गरेका हुन् भने छायांकन मनोज राई, किरण रस्का र सम्पादन मनोज राई र अशोक गोलेले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-12-10

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ