Flash

काठमान्डौ ।
नेपाली लोक गीत संगीतमा आफनो छुटटै पहिचान बनाउदैँ आएकी गायिका रेखा पौडेल र गायक मेख खड्काको आवाजमा सजिएको ”बेईमाना पाराको ” गीतको भिडियो बजारमा सार्वजनिक भएको छ । गीतमा माया र प्रेमको प्रसङ्गलाई समेटिएको छ ।
गोविन्द प्रसाद उपाध्ययको शब्द तथा रेखा पौडेलको संगीत तथा सुमन केसीको एरेन्ज गीतमा रहेको छ । रामेश्वर कार्कीको छायाँकन , भुपेन रायमाझीको सम्पादन तथा रामजी लामिछानेको निर्देशन भिडियोमा रहेको छ ।”बेईमाना पाराको ”गीतमा शिशिर भण्डारी , आश्ष्मिा नकर्मी , सारिका केसी , इन्द्र रायमाझी , गोविन्द श्रेष्ठ , सर्मिला भटट , सिफल जिसी र कुश थापा को अभिनय रहेको छ ।
”बेईमाना पाराको ”गीतको पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।

Published date : 2019-12-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ