Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्र ब्यवासाहिक रुपमा त्यति धेरै सफल देखिंदैन, तर कलाकारहरुले आफ्नो सिर्जना द्वारा अशंख्य श्रोता एवं दर्शकहरुलाई सांगीतिक आनन्द प्रदान गर्नका निमित्त अवरात्र खटिरहेका छन् । सोहि क्रममा यतिबेला नवगायक तथा युवा सर्जक लाल बहादुर बि.सी पनि यस क्षेत्रको सम्वृद्धिको लागि आएका छन् । उनि आफ्नो मौलिक प्रस्तुति लोकदोहोरी गीत “मर्न बेश लायो” लिएर आएका हुन् ।

गायिका शान्ति श्री परियार र गायक लाल बहादुर विसीको स्वरमा सजिएको ‘मर्न बेश लाग्यो’ बोलको गीतले आफुले माया गरेको मान्छे आफूबाट टाढा भएपछिको जिबंदेखी हार खाएको वियोगान्त भाव बोलेको छ । गीतमा गायक लाल बहादुरकै शब्द तथा लय रहेको छ, भने गीतको एरेञ्ज सञ्जय श्रीपालले गरेका छन् ।

मुर्चुङ्गा डिजिटल स्टुडियोको उत्पादनबाट सार्वजनिक भएको गीतको म्सयुजिक भिडियोलाई सरोज शाहीले निर्देशन गरेका हुन् । भिडियोमा जय देवकोटा र सिम्रन अमात्यको नृत्य तथा जिबन्त अभिनय देख्न सकिन्छ । अविनास डि.सीले सम्पादन गरेको गीतको भिडियोलाई दिनेश खनालले छायांकन गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2019-12-25

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ