Flash

चर्चित
लोकप्रिय गायक सुगम पोखरेलको आवाजमा रहेको सोलो रोमाण्टिक गीत ‘लाखौमा एक तिमी’ सार्वजनिक भएको छ ।
प्रेमभाव बोकेको यस गीतमा एक सुन्दर युवतीको रुप र सौन्दर्यको बयान गरिएको छ । गीतमा शब्द र संगीत मनोज सिग्देल (युरेश)को रहेको छ । गीतको संगीत संयोजन गोपाल रसाइलीले गरेका हुन् ।
म्युजिक भिडियोमा मोडेल मनोज सिग्देल (युरेश) र बिन्दु दुवाडी रोमाण्टिक अवतारमा रोमान्स गर्दै गरेको देख्न सकिन्छ । भिडियोमा राजीव समरको कोरियोग्राफी रहेको छ । म्युजिक भिडियोलाई अर्जुन तिवारी र टिमले छायांकन गरेका हुन् । भिडियो सम्पादन इण्टेन्सिभ यल्ड मार्फत भएको हो । शान थापाको निर्देशनमा भिडियो तयार पारिएको हो ।
मोडेल मनोज सिग्देल (युरेश)को यो तेस्रो म्युजिक भिडियो हो । यसघि उनले “आफु भन्दा जेठी” , “सपनीमा” बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरिसकेका छन। सार्वजनिक ‘लाखौमा एक तिमी’ भिडियोलाई माया गरिदिन मोडेल तथा गीतकार सिग्देलले सम्पूर्ण नेपाली दर्शक , स्रोता र मिडिया हाउसलाई आग्रह गरेका छन । भिडियोलाई युट्युवमा सकारात्मक प्रतिक्रिया प्राप्त भैरहेको छ ।

Published date : 2020-01-30

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ