Flash

काडमाडौं फाल्गुन ०६ । गायिका लक्ष्मी पुरी प्रधानको नयाँ गीत ‘माया विरानी’ सार्वजनिक भएको छ । माया विरानीलाई बाबुल गिरीको शब्द, संगीत र संगीत संयोजन रहेको छ । गीतको मिक्सिङ भने एचबीएन किस्मतले गरेका हुन् । उक्त गीतलाई गायिका पुरीले अनप्लग भिडियोसमेत सार्वजनिक गरेकी छन् । माया विरानीले आफ्नै यूट्यूब च्यानलबाट सार्वजनिक गरेकी हुन् । भिडियोलाई तृप्ती खड्काले निर्देशन गरेकी छन् भने तपेश जोनको छायाँकन र सम्पादन रहेको छ ।

गायिका लक्ष्मी पुरी प्रधानको दर्जनौं गीतहरु बजारमा आइसकेका छन् । केही समय पहिला मात्र बजारमा आएको गीत ‘सिठ्ठी बजाउँछन्’ लाई धेरैले मन पराइदिएका थिए । धेरै अवार्डमा उत्कृष्ट पाँचभित्र पनि पर्न सफल भएको पप गीत सिठ्ठी बजाउँछन्ले उनलाई अझै उचाइमा पु¥याइदिएको थियो । त्यस गीतसँगै ‘माया विरानी’ले पनि उनलाई थप उचाइ मिल्ने गायिका पुरी बताउँछिन् । गायिका गिरीका सोह्र वर्षे जोवन, धन हुनेलाई मन नहुने, आमाले दिएको दर, हे मेरा पति, धेरै भयो दाउरा घाँस, स्वर्गसरी मेरो माइतीघर, माइतीको आँगन लगायतका दर्जनौं तिज गीत बजारमा रहेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।


 

Published date : 2020-02-18

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ