Flash

आफ्नो पहिलो म्युजिक भिडियो ‘तिमी र म’को सफलता पश्चात गायक डा. उज्ज्वल गिरीले आफ्नो बिल्कुलै नयाँ म्युजिक भिडियो ‘तिमी मेरो’ सार्वजनिक गरेका छन ।
सफ्ट मेलोडियस भर्सनको ‘तिमी मेरो’ गीत प्रणय दिवसलाई लक्षित गरेर निकालिएको गायक गिरीले बताएका छन । गीतमा स्वर, शब्द र संगीत स्वयम गायक उज्ज्वल गिरीको रहेको छ । गीतको संगीत संयोजन इन्जिनियर आभाष श्रेष्ठले गरेका हुन।
मेडिकल डिग्रीको अन्तिम वर्षमा अध्यनरत गिरीले आफ्नो पढाईको बेस्तताको वावजुद पनि आफ्नो लुकेको प्रतिभालाई प्रस्फुटन गर्दै संगीतलाई निरन्तर अगाडि बढाइरहेका छन । उनको पहिलो गीत ‘तिमी र म’ले इपिक म्युजिक अवार्डमा विभिन्न ३ विधामा अवार्ड समेत पाउन समेत सफल भएको थियो । अवार्डले आफुमा संगीतमा अझै केहि गर्नु पर्छ भन्ने हौसला थपेको गायक गिरी बताउछन । गायक गिरी इनस्क्रिप्टर ब्याण्ड संग समेत आबद्द छन ।
‘तिमी मेरो’ म्युजिक भिडियोमा इन्जिनियर दीप गिरी र अर्चना डी क्षेत्रीको अभिनय रहेको छ । उज्ज्वलको संगीत यात्रामा सहयोग पुर्याईरहेका उज्ज्वलका दाई दीप गिरीले यो भिडियो निर्माण गरेका हुन।रुपन पौडेलको छायांकन, सम्पादन र निर्देशनमा भिडियो तयार भएको हो । हाइलाइट्स नेपालको युट्युव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गरिएको भिडियोलाई दर्शक स्रोताको सकारात्मक प्रतिक्रिया प्राप्त भैरहेको छ । गायक गिरीले नयाँ कलाकारलाई प्रोत्साहन गरिदिन सम्पुर्ण संगीतप्रेमी र मिडिया हाउसलाई आग्रह गरेका छन ।

 

Published date : 2020-02-19

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ