Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपलि लोक दोहोरी गीत संगीतका पारखीहरु माझ अर्को एउटा निकै मन छुने गीत बजारमा आएको छ । मौलिक स्वादमा तयार भएको उक्त गीत “फुल धयरी” बोलको रहेको छ । पछिल्लो समयको सांगीतिक माहोललाई बुझेर रोमान्चक सैलिमा तयार पारिएको यो गीत मिनेश घतानिको नाममा बजारमा आएको हो ।

गीतमा मिनेश घतानी र शान्ति श्री परियारको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । गीतलाई लय माधब भण्डारीले तयार पारेका हुन् सर्जक, संगीत संयोजक तथा गायक माधब भण्डारीले यस अगी पनि थुप्रै गीतहरु आफ्ना अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरु माझ प्रस्तुत गरिसकेका छन् । उनै माधब द्वारा लय र संगीत संयोजनले भरिएको यस गीतलाई पनि अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुले आफ्नो मन मस्तिष्कमा राखिदिनुहुने छ भन्ने कुरामा निर्माण युनिट ढुक्क रहेको छ ।

रमेश बि.जी को शब्द द्वारा सुसजित “फुल धयरी” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोमा लोमश शर्मा, अर्जुन, अश्मिता, समिक्षा, भिम के.सी र सन्तोष मग्रातीको आकर्षक अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन शिब बि.क ले गरेका हुन् भने कोरियोग्राफ माधब श्रेष्ठ, छायांकन अजय रेग्मी र सम्पादन शिलन लम्साल ले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2020-02-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ