Flash

अघिल्लो गत बर्ष सार्वजनिक भइ अत्याधिक लोकप्रिय बनेको भजन ‘हरेराम हरे कृष्ण’को अपार सफलता पछि गायक सशान कंडेलले नयाँ भजन ‘हरेराम हरे कृष्ण २ हरि बोल’ रिलिज ‘गरेका छन । पहिलो भजनको तुलनामा अझ बढी मेहनतका बनाइएको यो भजनको अडियो र भिडियो निकै नै उत्कृष्ट बनेको छ। इस्टन र वेस्टनको फ्युजनमा बनेको यो भजनले अहिलेका नयाँ पुस्ताहरुको पनि एक्दमै मन जितेको छ साथै बच्चा देखि बुढासम्मले पनि एकद मै मन पराएको यो भजनको शब्द सशानको आफ्नै रहेको छ भने संगीत राजेन्द्र बजगाइको रहेको छ। गीतको भावअनुसार भिडियो पनि निकै उत्कृष्ट बनेको छ। बुद्ध थापा र ओम प्रसाइको भिडियो छायांकन , बिकास दाहालको सम्पादन, र निर्देशन स्वयम सशान कंडेलकै रहेको छ। शब्दको भावअनुसार उत्कृष्ट ढङले छायांकन गरिएको यस ‘हरेराम हरे कृष्ण २’ ले पनि सार्वजनिक भएको केहि दिनमै पहिलो भजन जत्तिकै स्रोता र दर्शकको माया र साथ पाइरहेको छ।

 

Published date : 2020-03-04

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ