Flash

प्रतिमा प्याकुरेलको रचना र स्वरमा ‘म त फूल बन्न नसके नि…’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । जोडिन नसकेका प्रेमीप्रति सहानुभूति दर्शाइएको गीतमा प्याकुरेलले शब्दजस्तै गीतमाथि पनि उनले न्याय गरेकी छन।संगीतकार राजकुमार बगरले नवप्रवेशीको गीतमा मधुर संगीत भरेर जाेडदार स्वागत गरेका छन ।गीतको म्युजिक भिडियो पनि दमदार छ । जसमा सृष्टि खड्का, सुवास अधिकारी र सोफिया रिमाल लगायतकाे अभिनय छ । भिडियोलाइ एभरेस्ट ग्यालरीले सार्वजनिक गरेको हो । मुकेश हुमागाईको क्यामेरा, टेकेन्द्र शाहको सम्पादन र अन्जन शर्माको निर्देशन रहेको छ ।

Published date : 2020-03-10

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ