Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । गत सनिबार सम्पन्न अन्तराष्ट्रिय नेपाली म्युजिक अवार्ड कार्यक्रममा भर्खरै मात्र सांगीतिक क्षेत्रमा प्रवेस गरेकी पोखराकी गायिका रुकमाया ओडालाई नव गायिकाको अवर्ड प्रदान गरिएको छ । सृजनाको मुल्याङ्कन श्रष्टाको सम्मान, नेपाली सङ्गीतको प्रबर्धन हाम्रो अभियान भन्ने मुल नारा का साथ सम्पन्न उक्त अवार्ड कार्यक्रममा गायक गम बहादुर नेउपाने सङ्ग मिसिएको स्वर “ओइ सानु ” बोलको गीतबाट रुकमाया ले अवार्ड उचालेकी हुन् ।

अन्तराष्ट्रिय नेपाली म्युजिक अवार्ड कार्यक्रममा सर्वोत्कृष्ट शब्द रचना तर्फ लोकप्रिय सर्जक गीतकार गणेश चौलागाईले पनि अवार्ड हात पार्न सफल भएका थिए । अवार्ड हात पारेपछि सर्जक गणेशले आफुलाई यो स्थान सम्म पुर्याउनु हुने अशंख्य दर्शक तथा श्रोताहरुलाई धन्याबाद ब्यक्त गरेका छन् । उक्त अवार्ड कार्यक्रमका सभापती सबिन घिसिङ र प्रमुख अतिथी सांसद बहादुर सिंह लामा हुनुहुन्थ्यो ।

Published date : 2020-03-12

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ