Flash

राजु बोहरा असार २९ – नेपालि नारीहरुको महान चाड हरितालिका तीज गीतलाई लक्षित गर्दै गोर्खा चौतारी म्युजिक प्रालिले भर्खरै मात्र निशान भट्टराई र सन्ता भट्टराई खत्रीको संयुक्त प्रस्तुति “यसपालिको तीज” बोलको गीत सार्बजनिक गरेको छ । गीतमा निशान भट्टराई र सन्ता भट्टराई खत्रीको सुमधुर स्वर रहेको छ । पोहोर सालको तुलनामा यस बर्षका तीज गीतहरु आफ्नै कला संस्कृति र मौलिकता बाट केहि टाढा पुगेको हो कि भन्ने भान भैरहेको बेलामा यस गीतले मौलिकताको जनेनार्थ भूमिका निर्वाह गर्न सफल भएको मनन गर्न सकिन्छ ।

गीतलाई लय रिमेश कुमारले तयार पारेका हुन् भने शब्द डी.पी खनाल ले तयार पारेका छन् । प्रस्तुत गीतको म्युजीक भिडियोमा दुर्गेश थापा र शुस्मा कार्कीको  आकर्षक नृत्य सहितको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन अशोक बि.क ले गरेका हुन् भने छायांकन बिरेन्द्र भाट र सम्पादन रबिन बि.क ले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2020-07-13

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ