Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपालि लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा कलाकारहरु मात्र ब्यवसाहिक बनिरहँदा विकृतिजन्य गीतहरु अहिले बजारमा धेरै पाइने गरेको छ । अन्य दोहोरी गीतको सवाल जवाफमा पाइने विकृतिजन्य शब्द तथा भिडियोलाई सरल रुपमा नै लिने गरिएता पनि अहिले नेपाली नारीहरुको महान चाड हरितालिका तीज बिशेष गीतमा आएको विकृतिलाई सहन नसकेर कलाकारहरुले नै त्यस्ता बिकृति भित्र्याउने दोश्रो कलाकारलाई कालो मोसो दलौं भन्दै उर्ज्दी जारि गरेका छन् ।

उक्त उर्दी एक गीत मार्फत गरिएको हो । गीतमा अमृत खाती, नमराज ढुंगाना, पूर्णकला बि.सी, उमा श्रेष्ठ र कोपिला वाइबाको स्वर सुन्न सकिन्छ । गीतको म्युजिक भिडियोलाई एक घरमा रोधी बस्दा त्यस घरको मुलिले मौलिक गीत सुनाउन आग्रह गरेपछि कलाकार टोलीले यो खबरदारी पूर्ण गीत गएका हुन् । “कालो मोसो” नाममा बजारमा आएको गीतको भिडियोमा कुल बहादुर ओली, मनिषा राई भिम के.सी र भिम कुसरिको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन हम गैरे, छायाँकन बसन्त महर्जनले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2020-07-28

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ