Flash

 राजु बोहरा–काठमाडौँ । वर्ष भरिको लखतरान थकाई मेट्न र नारीहरुको भोगाई बिसाउन तयार पारिने तीज गीतहरुमा बिकृति छाईरहंदा यतिबेला लोकप्रिय गायिका मिश्रादेवी काफ्ले र प्रल्हाद खकुरेलले मौलिकतामा आधारित एक तीज गीतलाई बजारमा ल्याएका छन् । उक्त गीत “दाजु बहिनि” नाममा बजारमा आएको हो । प्रस्तुत गीतमा एक चेलीले माइती परिवार संग यस बर्षको तीज पर्ब मनाउंदा ब्यक्त गरिएको खुसि समाबेस गरिएको छ । गीतमा प्रदिप रोका, मिश्रादेवी काफ्ले, सबिता ढुंगाना र ललिता घिमिरेको स्वर सुन्न सकिन्छ ।

मिश्रादेवी काफ्ले र बिक्रम ढुंगानाको लय तथा शब्द सृजनाले सजिएको गीतलाई अशंख्य श्रोता तथा दर्शकहरुले यस बर्षको तीजमा कोसेली सम्झेर ग्रहण गरि दिनुहुनेछ भन्ने बिश्वास निर्माण युनिटले गरेको छ । यस गीतको म्युजिक भिडियोमा प्रदिप रोका, रिना थापा मगर, प्रल्हाद खकुरेल, शान्ति खकुरेल, अग्नि विलास अधिकारी मिश्रादेवी काफ्ले, सबिता ढुंगाना र ललिता घिमिरेको आकर्षक नृत्य सहितको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

मिलन फिल्म्स प्रालिले बजारमा सार्बजनिक गरेको “दाजु बहिनि” बोलको गीतको म्युजिक भिडियोलाई निर्देशन मिलन श्रेष्ठ, कोरिग्राफी अमोन रानाले गरेका हुन् भने छायांकन जनकराज अधिकारी र सम्पादन रोशन धितालले गरेका छन् । हामी यस गीत संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकारहरुमा सफलताको शुभकामना ब्यक्त गर्दछौं ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2020-07-30

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ