Flash

नेपाली महिलाहरूकाे महान पर्व हरितालिका तीजलाई लक्षित गर्दै नयाँ तीज गीत ‘चुरीया हातैमा ’ सार्वजनिक गरिएकाे छ। सोमबार सार्वजनिक गरिएको मार्मिक तीज गीतमा पछिल्लो समयका चर्चित प्रतिभावान युवा सर्जक अनिल खनालको शब्द र चर्चित गायिका टिका पुन र रामकुमार बस्नेतको स्वर रहेको छ। ‘चुरीया हातैमा ’ गीतको म्युजिक भिडियोमा शंकर बि सी ,शेखर खनाल ,करिश्मा सिंह ठकुरी र ऋतु तामांगको अभिनय रहेको छ। शेखर खनालले निर्देशन गरेको भिडियोमा दुर्गा पौडेल छायांकन र नबिन घर्ति मगरको सम्पादन रहेको छ।

 

Published date : 2020-08-05

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ