Flash

लोकप्रिय गायिका रचना रिमालको स्वरमा नयाँ गीत ‘तिमि बिना’ सार्वजनिक भएको छ । रचना प्रधानको शब्द र ४ दशक देखि नेपाली सांगीतिक छेत्रमा अनवरत गायक एब संगीतकार नागेन्द्र श्रेष्ठको संगीत र राहुल प्रधानको म्युजिक एरेन्जमेन्ट रहेको गीतको म्युजिक भिडियोलाई बुधबार साँझ रचना रिमालको अफिसियल युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको हो ।
युवा निर्देशक प्रहिल कार्कीको निर्देशनमा बनेको भिडियोमा रितु पौडेल र नव कलाकार डेभिड सुबेदीको अभिनय रहेको छ भिडियोमा आवेश बज्राचार्यको सिनेमाटोग्राफी र माधव बेलबासेको सम्पादन रहेको छ ।
मोडल, अभिनेता, टेलिभिजनकर्मी हुँदै निर्देशक बनेका युवा निर्देशक प्रहिल कार्की हाल लोकप्रिय गायक, गायिका एबम संगीतकार हरुको स्वर ,संगीत रहेको गीतको भिडियो मेकिङ्गमा ब्यस्त छन् भने उनी पछिल्लो समय राम्रा र गुणस्तरीय भिडियो निर्देशकको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउदै छन ।

 

Published date : 2020-08-20

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ