Flash

भाद्र ०७ काठमाण्डौ – कलाकारहरुका अथाह मेहनत र परिश्रम मिश्रण भएर बिभिन्न गीत संगीतहरु अहिले क्रमस बजारमा आइरहेका छन् ।सोहि क्रममा शिवपुरी म्युजिक प्रालिले सरिता लामाको निकै उत्कृष्ट गीत “बिहेको रत्यौली” भर्खरै बजारमा ल्याएको छ । गीतमा राम स्यांगतान, पार्वती कार्की र सरिता लामाको स्वर रहेको छ ।

राम घतानिको लय र लोकप्रेमी सुर्य तामाङ्गको शब्द सिर्जना द्वारा सुसजित गीतको म्युजिक भिडियोमा शुक्र तामाङ्ग, सोनी बि.सी, अशोक कुमार सापकोटा, राम घतानी, सुर्य तामाङ्ग, बिनोद तामाङ्ग, दिप गुरुङ्ग, पार्वती कार्की, रानिया भण्डारी, एलिना गुरुङ, शुस्मा र साथीहरुको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोलाई निर्देशन निरेन श्रेष्ठ, छायांकन सन्तोष तिमल्सिना र सम्पादन रोशन धितालले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तलको लिंकमा क्लिक गर्नु होला ।


,

Published date : 2020-08-23

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ