Flash

राजु बोहरा–काठमाडौँ । नेपाली लोक तथा दोहोरी गीत संगीतको क्षेत्र सम्वृद्धिको लागि समर्पित नाम ए.बि.एस म्युजिक प्रालिले जयराम खड्काको “हो नि रेशम” बोलको गीत बजारमा ल्याएको छ । गीतमा जयराम खड्का र पुर्णिमा लामाको सुमधुर स्वर सुन्न सकिन्छ । “हो नि रेशम” बोलको गीतलाई लय जयराम खड्काले तयार परेका हुन् भने शब्द बिदुर आपगाईले भरेका हुन् ।

मौलिक स्वादमा तयार भएको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा प्रदिप रोका आयुष्मा कार्कीको आकर्षक अभिनय सहितको नृत्य देख्न सकिन्छ ।भिडियोलाई निर्देशन गोपाल थापाले गरेका हुन् भने छायांकन बिपिन क्षेत्री र सम्पादन नबिन घर्ति मगरले गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2020-08-24

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ