Flash

नायक प्रेम रेग्मीका छोरा सुशील रेग्मीले पनि अभिनय यात्रा सुरु गरेका छन् । चर्चित मोडेलहरु सुधिर श्रेष्ठ, रियाशा दाहाल र मोडेल सुशील रेग्मीको अभिनय रहेको म्युजिक भिडियो ‘माया नयनी ताल ‘ लाइ सार्वजनिक भए संगै दर्शकले रुचाएका छन । गीतको म्युजिक भिडियो रिलिज भएको केहि घन्टामै युट्युब ट्रेडिंगको अग्रस्थानाम उक्लिदै गरेको छ ।लोकप्रिय गायक सरोज साजन श्रेष्ठ शब्द, संगीत र स्वर भएको यस गीत ‘माया नयनी ताल ‘ लाइ नेपाली लोक र पप जनरालाई फ्युजन गरिएको छ । ललितपुर र काठमाडौँ मा छायांकन भएको यस भिडियोलाई विधान कार्कीले निर्देशन गरेका हुन। भिडियोमा उत्सव दाहालको छायांकन, बिकाश दाहालको सम्पदान र सुरेन बसेलको नृत्य निर्देशन, दिपेन गौतमको निर्माण नियन्त्रण रहेको छ । सरोज साजन श्रेष्ठ प्रस्तुति र अन्तराष्ट्रिय कम्पनी नेप्सिनेको भिडियो निर्माण रहेको यस भिडियोमा निर्माता प्रेम रेग्मी रहेका छन । भिडियोमा नेप्सिनेको तर्फा बाट रायन रेज कार्यकारी निर्माता हुन ।कोरना कहर बीच निकै मेहेनतका साथ सार्वजनिक गरिएको भिडियोलाई साथ र माया गरिदिन गायक गायक सरोज साजन श्रेष्ठ दर्शक, स्रोता र मिडिया हाउसलाइ आग्रह गरेका छन् ।

 

Published date : 2020-09-01

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ