Flash

अमेरिकाको मेरिल्याण्डमा बसेर लामो समय देखि नेपाली सांगीतिक छेत्रमा सक्रिय गायिका डा.रानी शाक्यले नयाँ गीत ‘त्यो मनमा’को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेकी छिन। सुरज सिंहको शब्द र संगीत रहेको गीतको संगीत संयोजन भिषण मानन्धरले गरेका हुन। गीतको भिडियोमा निक सिंह र सिम्रन खड्काले अभिनय रहेको छ नितिन चन्दको निर्देशन रहेको भिडियोमा रुपेश थापा छाँयाकन र सम्पादन रहेको छ । रानी शाक्यको अफिसिएल यूट्युबबाट सार्वजनिक गीतको मेल भोकलमा सुरज सिंह साथ दिएका छन ।
भर्खरै माया,प्रेममा पर्न लागेका युवापुस्ताको कथा समेटेर तयार गरिएको गीतको भिडियोलाई यूट्युबमा अपलोड भएको केही दिनमै गीतको भिडियोले राम्रो प्रतिक्रिया आइरहेको छ । कोरोन कहरबीच धेरै गीतहरु ल्याई रहनु भएकी गायिका शाक्यको अब छिट्टै गायक प्रतापदास संगको युगल गीतको भिडियो रिलिज हुदै छ ।

 

 

Published date : 2020-09-06

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ