Flash

काठमाण्डौ असोज २३ – नायक रोबिन पोखरेल र गीता ढुंगाना अभिनित ‘बद्लिएला’ सार्बजनिक भएको छ। नायक तथा कलाकार रोबिन पोखरेल र गीता ढुंगाना अभिनित ‘बद्लिएला’ सार्बजनिक भए संगै चर्चाको बिषय बनेको छ । हुन त कलाकार रोबिन पोखरेल नेपाली चलचित्र क्षेत्र तथा नेपाली रंगिन संसारमा पहिले देखिनै लागि लागिरहेका छन् । अहिले आएर नेपाली दर्शकहरुले चिन्ने मौका पाएका छन । उनि द्वारा अभिनित चलचित्र पनि आउने कुरा पक्का पक्कि भएको समेत हामीले जानकारी पाएका छौ ।

भखरै मात्र सार्बजनिक भएको ‘बद्लिएला’को भिडियो निकै राम्रो बनेको छ । कुनै ठुलो पर्दाको भिडियो हेरेको समेत हामीले अड्कल गर्न सक्दछौं । उक्त गीतमा प्रताप दास , सुष्मा बिश्वोकर्माको आवाज सुन्न सकिन्छ भने शब्द सत्यराज चौलागाई संगीत सरोज पोखरेलको रहेको छ  । उक्त गीतको म्युजिक भिडियोलाई नितिन चन्दले निर्देशन, छायाकन रुपेश थापा , भिडियो सम्पदा सदिश जोशीको गरेका छन् ।

समग्रमा भिडियो हेर्दा कुनै चलचित्रको लागि बनेको भिडियो जस्तो देखिन्छ । उक्त गीतमा अभिनय गर्ने कलाकारहरु को अभिनयमा पनि कुनै खोट लगाउने ठाउँ देखिएको छैन । यस गीत संग सम्बन्धित सम्पूर्ण कलाकार युनिटले दर्शक तथा श्वोर्ताहरुको माया पाउने बिस्वाश ब्यक्त गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नु होला ।

Published date : 2020-10-09

सम्पर्क ठेगाना

NEPALI SONGSKHABAR .COM
KATHMANDU -ANAMNAGAR
PHONE 9808750580
EMAIL:- [email protected]
For Adv :- 9808750580

सामाजिक सञ्जालमा हामी

हाम्रो टिम

सस्थापक / सल्लाहकार
दिलिप योञ्जन तामाङ ,हाल अमेरिका

कार्यकारी निर्देशक
राजेन्द्र पुरी
डेक्स सम्पादक
बविता श्रेष्ठ
सम्पादक
रोशन पोखरेल
बजार ब्यावस्थापक
अमन श्रेष्ठ
ओम श्रेष्ठ